Хмельничани отримуватимуть соціальні послуги у форматі «Прозорий офіс».

1480

Без черг і зі «смайликами»!   У Хмельницькому запустили новий Центр соціальних послуг «Прозорий офіс».  Реалізовували проект протягом двох років. На все про все пішло майже 7,5 мільйонів гривень. З них  4,5-ю  – гроші міського бюджету, решту   доклало Мінсоцполітики. Власне, першим клієнтом  сервісного центру став профільний Міністр Андрій Рева.

На дворі дівчата у вишиванках, пісні про соцпрацівників та схвильована громада. Перерізати стрічку «Прозорого офісу» довірили Міністру соцполітики Андрію Реві.

А всередині просторий «рецепшнс», сучасне обладнання, інформаційні монітори та привітний персонал. Перший клієнт знову Міністр.

На зміну ситуації у соціальній сфері чекає і пенсіонерка Валентина Володимирівна. Вона теж одна із перших клієнток нового сервісу. Жінка прийшла за субсидією.

«Прозорий офіс» обслуговуватиме одразу три мікрорайони Хмельницького: Заріччя, Виставку і Озерну.  Саме тут проживає найбільше субсидіантів і пільговиків.

Ось так просто, без черг,  з посмішкою та за лічені хвилини тут надаватимуть 84 соціальних послуги. Кажуть, кількість задоволених клієнтів впливатиме на зарплату персоналу. Оцінити сервіс тут пропонують «смайликами».

У «Прозорому офісі» працюватиме 21 соцпрацівник. Окрім того, до роботи будуть залучені  фахівці Пенсіного фонду, центру зайнятості, соціального страхування і ЦНАПу.