Хмельничани побували на «Щиті та мечі»

1307

Смуга перешкод, навчання зі зброєю, марш-кидок та, навіть, стрибки з парашутом. Хмельничани побували на військово-патріотичних зборах «Щит та меч». Традиційно, тренування відбулися на території Вінницької області. Саме там для спортсменів умови перебування максимально наблизили до армійських.

Смуга перешкод, навчання зі зброєю, марш-кидок та, навіть, стрибки з парашутом. Нещодавно це та не тільки на власній шкірі відчули кілька десятків хмельничан. Протягом 10-ти днів вони перебували на військово-патріотичних зборах «Щит та меч». Традиційно, тренування відбулися на території Вінницької області.

Кожен ранок починався далеко не з кави. Ранній підйом, зарядка, пробіжка – для спортсменів умови перебування максимально наближені до армійських.

Попри те, що було насправді важко – дітям сподобалося. З польовою підготовкою хмельничани впоралися та курс молодого бійця здали на відмінно.

Попри усі плюси, Вероніка ще й здійснила давню мрію – вперше стрибнула з парашутом.

Наступного року на спортивний вишкіл братимуть і молодших. Вони, звісно, не стрибатимуть, втім у всьому іншому попуску не буде. У таких умовах, переконує Вероніка, діти мужніють, освоюють військову справу та головне – вчаться любити і захищати рідну землю.

 

" " " "