Про історії кохання Меджибізької фортеці

1645

Стародавній Меджибіж знову дивує і не лише войовничим минулим, а й історіями кохання. Власне, про три з них вже у цей четвер розкаже краєзнавець Ігор Западенко.

Взаємне та нерозділене, щасливе та нещасне. Кохання буває різним і у кожного своя історія. Власне, про три історії кохання Меджибізької фортеці краєзнавець Ігор Западенко розкаже цього четверга.

Кожна з історій того часу пронизана не тільки коханням, а й воєнними подвигами. Так, перша – про героя двох континентів, символа боротьби за незалежність народів –  Тадеуша Костюшка, друга – про княгиню Ольгу Олександрівну, а ось третя – найбільш таємнича.

В основі усіх історій не туристичні чи екскурсійні міфи, а реальні історичні події. І свого часу кожна з них відбувалася у Меджибожі. Нині, у стародавній фортеці таке кохання також можна побачити, щоправда лише раз у рік.

А поки до жовтня далеко, про історії кохання Меджибізької фортеці можна послухати у Хмельницькому. Відбудеться зустріч у четвер, 7-го вересня. Початок – о 18.00 годині, у книгарні «Є». Вхід вільний.

 

" " " "