Хмельничани відзначилися на Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу

1286

Перші у Європі. Збірна України виборола золото на Чемпіонаті Європи з комбат дзю-дзюцу або, як ще кажуть, бойового джиу-джитсу. Честь країни у складі команди захищали семеро хмельничан. Практично усі бійці, а – це вихованці спортивних клубів «Комбат» та «Дамаск», повернулися з нагородами.

Вже згодом цей поєдинок Микола Мартинюк назве найважчим і не лише тому, що це його перша Європа. За п’ять років виступів, зізнається 20-річний боєць, саме й цьому фіналі зустрівся з дуже потужним суперником. Перед поєдинком, звісно, налаштовувався на перемогу, у підсумку – поступився.

На другій сходинці чемпіонату повернувся додому і Нікіта Кшижинський. Зізнається, до золота трішки недотягнув на тренуваннях.

А загалом честь країни у складі команди захищали семеро хмельничан. Практично усі бійці, а – це вихованці спортивних клубів «Комбат» та «Дамаск», повернулися з нагородами.

А доказом того, що комбат дзю-дзюцу в Україні тай у Хмельницькому розвивається, є командний результат. Так, з-понад двох з половиною сотень учасників та більше десятка європейських збірних, Україна виборола золото.

 

" " " "