Хмельничани виграли грант від Канади

1097

Гроші на комунікацію. У Хмельницькому взялися за підвищення співпраці між поліцією та громадою. Так, наприкінці цієї весни ГО «Молодь за краще майбутнє» виграла грант, який фінансуватиме уряд Канади. На ці кошти місцева молодь розробила цілий проект «Активність починається з тебе». У його рамках учасники організації спільно з поліціянтами планують провести 10 креативних заходів.

Інтерактивний квест, тролейбусник та дебатний турнір. Це лише частина того, що ГО «Молодь за краще майбутнє» запланувала у нашому місті. Попередньо молоді активісти виграли грант, який фінансуватиме уряд Канади. А тепер на ці кошти розробили цілий проект «Активність починається з тебе».

Фактично це – грант на комунікацію з правоохоронцями. А тому практично усі заходи, що відбудуться у Хмельницькому, спрямовані на підвищення співпраці між поліцією та громадою.

У рамках проекту заплановано 10 креативних заходів. Такі ж зустрічі активісти організовували і раніше, тож цього разу велосипед заново не придумували. Єдине, запевняють, буде ще цікавіше та атмосферніше.

У повну силу проект стартує вже цими вихідними. Так, у суботу 21-го липня, на території молодіжного парку запланований пікнік ПолісДей.

ПолісДей буде тільки відправною точкою. Далі заплановано інтерактивний квест, дебатний турнір та тролейбусник, а десертом проекту буде ніч у бібліотеці, що запланована аж на кінець жовтня. Усі зустрічі ГО «Молодь за краще майбутнє» анонсуватиме у соціальних мережах.