Хмельничани вшанували квітами пам’ятник  Великому  Кобзарю.

1179

Поет, художник, громадський діяч. Цими днями країна вшановує Тараса Шевченка – великого сина українського народу. Все  своє життя він боровся за волю – вірші Великого Кобзаря перекладено більш, як ста мовами.  Далеко за кордоном знають та поважають його творчість. У день народження Шевченка  хмельничани поклали квіти до пам’ятника.

Його знають та поважають кілька поколінь українців. Його твори цитують за кордоном. Його життя – зразок жаги до волі та нескореності диктаторам . Великий син української нації народився 204 роки тому. Вшанувати Тараса Шевченка прийшли сотні хмельничан різного віку.

Цього дня уквітчаний Шевченко гордо споглядав на присутніх, адже багато з його творів і досі не втрачають актуальності. В цьому і секрет великої популярності творів зі збірки «Кобзар». Тарасові вірші та поеми  перекладені багатьма мовами, велика популярність і його полотен. У 35 країнах світу є  пам’ятники великому сину України.

Тисячі населених пунктів та споруд нині носять Ім’я Кобзаря. Його талант та любов до України стали прикладом для багатьох нащадків.

На вірші Шевченка  актори студентського театру «Глорія» презентували літературну виставу.

З нагоди Шевченківських днів бібліотеки, творчі колективи  та молодь підготували тематичні читання, виставки та концерти.