Хмельницька митниця – друга в Україні

818

Хмельницька митниця – друга в Україні. В обласному центрі оприлюднили результати роботи обласних відомств. Зокрема, нашу область аналізували громадські діячі. Вони поспілкувалися із майже двома десятками підприємств експортерів та імпортерів, з кількома митними брокерами та контролюючими органами. Так вісімдесят відсотків опитаних бізнесменів роботою Хмельницької митниці ДФС задоволені.

Митники, брокери, контролюючі органи й  шістнадцять підприємств експортерів чи імпортерів. Це – респонденти, котрих опитали громадські діячі Хмельницького, аби дізнатися про переваги і недоліки Хмельницької митниці ДФС.

Півроку знадобилося аналітикам, аби з’ясувати – Хмельниччина – друга в країні, після Кіровоградщини, за загальними результатами роботи митниці.

Та все ж недоліки залишаються – двадцять відсотків, хоч і не кардинально – змінюють ситуацію. Втім цих проблем треба позбутися.

Із результатами дослідження ознайомили митників. Ті пообіцяли звернути увагу на недоліки. Та вони  – не кінцевий отримувач аналітичного звіту.