Хмельницькі патрульні по гарячих слідах затримали розбійника

1122

Погрожував пістолетом та поцупив телефон. Хмельницькі патрульні по гарячих слідах затримали розбійника. Подія сталася у одному зі спокійних мікрорайонів міста, де криміналу взагалі не мало би бути. На вулиці Депутатській раніше судимий 24-річний чоловік з Дніпропетровської області напав на місцевого жителя та забрав стільник. Розбійник погрожував зброєю та хотів заволодіти ще й документами потерпілого, втім останній чинив опір та викликав патрульних. Наші журналісти побували на відтворенні події та покажуть як усе відбувалося.

Це вже кадри з відтворення події, яка сталася кілька днів тому на Депутатській. Патрульні поліцейські затримують чоловіка, котрий влаштував полювання на хмельничан.

Йому – 24 роки, він – з Дніпропетровської області та раніше судимий. У Хмельницькому розбійник вирішив нажитися за рахунок інших. Під гарячу руку йому потрапив місцевий житель. Той о другій ночі, як нічого не бувало, повертався додому.  На дорозі чоловіка перестрів нападник та забрав телефон. Розбійник погрожував зброєю та хотів заволодіти ще й документами потерпілого, втім останній не побоявся чинити опір та викликати патрульних.

За лічені хвилини порушника затримали. Серед речей, що той мав при собі, потерпілий упізнав своє майно.

Наразі справою займаються слідчі, а потерпілому, котрий не злякався, намагався боронитися та подзвонив на лінію 102  подякували в управлінні Нацполіції. За службу віддану та важку відзначили і патрульних.

Тільки спільними зусиллями, переконані копи, можна робити місто безпечним та комфортним для проживання.