У Хмельницькому планують вдвічі підняти тарифи на поховання.

710

У Хмельницькому піднімуть тарифи на поховання. Хмельницька ритуальна служба уже підготувала проект рішення, котрий незабаром мають розглянути на виконкомі. Відповідно до нього ціни на смерть зростуть ледь не вдвічі. Найбільше здорожчає ручна копка могил. Директор підприємства каже, збільшення тарифу –крок вимушений. Запевняє, він аж ніяк не торкнеться соціально незахищених категорій населення.

Тарифи на поховання в обласному центрі піднімають не вперше. В 2017-му їх вже переглядали, утім, цього виявилося замало. Якщо оформлення документів зросло на копійки, то ціну на ручне копання могил на підприємстві хочуть підняти ледь не вдвічі. За двометрову яму доведеться заплатити ледь більше півтисячі гривень.

Директор підприємства запевняє, ціни на ручне копання могил підіймають, бо знайшли альтернативу. Нещодавно підприємство закупило екскаватор, а, отже, вводить нову послугу – механізовану копку.

Завдяки придбанню екскаватора від ручної копки, каже керівник підприємства, поступово відходитимуть. Її проводитимуть лише на закритих кладовищах.

Керівник підприємства наголошує, соціально незахищені та малозабезпечені верстви населення підняття тарифів на поховання не зачепить, адже для них передбачені пільги.