Хмельницькі волонтери відправили на фронт два автомобілі 

837

Через неспокійну ситуацію на Донбасі не сидять склавши рук українські волонтери. З Хмельниччини на передову, до Авдіївки хмельничани доправили автівки для двох військових підрозділів, котрі боронять місто. Машини довелося спеціально переобладнувати під фронтові потреби. Ремонт техніки зайняв кілька місяців, проте автомобілі вже стали до роботи.

Андрій на прізвисько Бегемот розповідає про свій військовий досвід. Це нині він волонтер, та минуло не так багато часу, як чоловік повернувся з фронту. Йому доводилося брати до рук зброю у найгарячіші часи протистояння на українському Донбасі. Після завершення служби про побратимів не забув, а разом із товаришами продовжує допомагати війську.

Нині хлопці відправляють на передову два автомобілі. Волонтери кажуть – на фронтових позиціях, відчувається нестача техніки. Тож автівки, котрі отримають бійці полку «Київ» та 72 механізованої бригади стануть при нагоді виконання бойових завдань.

Аби автівки стали придатними для використання на передових позиціях нашого війська на Донбасі, довелося провести їхнє повне технічне обслуговування.

Волонтери для придбання автомобілів та їхній ремонт гроші збирали гуртом.  Аби зреалізувати задумане довелося докласти максимум зусиль, крім того, кажуть – зробили усе, аби автівки нікуди не поділися з військових частин.