Хмельницькі євробляхери обмежили рух на вінницькій трасі

1411

40% мита і не більше: хмельницькі власники євроблях доєдналися до загальноукраїнської акції протесту. Вранці вони зібралися на головному майдані обласного центру, аби виразити свою незгоду з новоприйнятими законами щодо розмитнення автомобілів із єврономерами. Кажуть, вони антинародні, тому вимагають у Президента їх ветувати. Переконують, єдиний їхній плюс – можливість реєстрації в Україні так званих євроблях, правда, сума, яку доведеться за це заплатити і досі перевищує вартість автівки за кордоном.

Близько сотні автівок із єврономерами знову – на головному майдані Хмельницького. Кажуть, приїхали сюди, аби виразити незгоду із новоприйнятими законами щодо їхнього питання. Кажуть, вони – антинародні й властивій для себе манері просять Президента про вето.

Платити за розмитнення стільки, скільки вимагає вік автомобіля євробляхери, кажуть, не можуть. Переконують, це – справжнє здирництво. Пан Олександр лише місяць тому купив свою 6 мазду. Каже, .за кордоном вона обійшлась йому у 3000, а, от в Україні навіть із новим законом офіційна реєстрація автомобіля вартуватиме навіть не стільки ж, а більше.

600-700 доларів за офіційну реєстрацію євробляхи – цього достатньо, переконують власники машин. Кажуть, роблять усе, аби і влада зрозуміла – останню сорочку із українців знімати не варто.

До речі, подібні акції сьогодні відбуваються по всій країні. На Хмельниччині євробляхери також обмежують рух на трасі в районі Кам’янця-Подільського та Шепетівки.