«Хмельницький» проти «Каліпсо»: хто переміг ?

815

Командний дух, продумана гра та впевнена перемога. Хмельничанки провели другу домашню зустріч у чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. Удома місцеві баскетболістки приймали житомирський клуб «Каліпсо».

Так тренер хмельничанок Павло Каплун вже після гри коментує домашню зустріч його команди. Удома БК «Хмельницький» провів другий домашній матч у чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. У рідних стінах наші дівчата приймали житомирський клуб «Каліпсо».

Житомирський клуб «Каліпсо» хмельничанки переграли двічі, тим самим до турнірної таблиці додали чотири очки. Житомирянки поразкою не задоволені, тож тепер готуються до реваншу.

Наступний матч у наших дівчат – не виїзний. Вони знову прийматимуть суперника у рідних стінах. Вже у суботу та неділю БК «Хмельницький» зіграє проти одного з фаворитів вищої ліги – команди «Київ-Баскет».

Тож, у суботу та неділю дівчата захищатимуть честь міста у чемпіонаті України з баскетболу серед жіночих команд вищої ліги. Підтримка хмельничан їм дуже важлива.