Індія стає ближчою.

2873

Індія стає ближчою. Робота над розвитком економіки Хмельницької області триває.  Ще на початку липня до торгово-промислової палати приїздили представники з Німеччини, а вже наприкінці завітав посол Індії. Головна мета візиту МанОджа БхАрті – закладення фундаменту у співпраці між двома країнами. У пріоритеті розвиток промисловості та сільськогосподарського  виробництва.

Галина Дарчик приїхала зі Славути, щоб презентувати єдиний в області «Індустріальний парк». Він був створений для підвищення конкурентоспроможності міста. І щоб це дійсно було так, інвесторів для розвитку шукають в Індії.

А от підприємець Костянтин прийшов за прямими контактами. У межах України свій бізнес розвиває вже двадцять шість років. І нині готовий поставляти продукцію за кордон. В Індії вбачає потужного замовника.

Індія – стратегічний партнер для України вже багато років. Нині інвестори цієї країни розширюють свої потужності та активно шукають рівних за можливостями підприємців у Хмельницькій області. Зараз вони зацікавлені в експорті насіння соняшника та продуктів його переробки. Також не проти збільшити поставки бобових культур. Адже в Індії  споживають більше шістнадцяти їх видів – сою, чечевицю, горох тощо.

Та окрім сільськогосподарської продукції Хмельниччина багата й на інші ресурси.

Натомість хмельницьким підприємцям пропонують прийняти участь у безкоштовному стажуванні.

" " " "