JuniorZ

1886

Команда JuniorZ прокачала Лісоргинівецьку ОТГ. Вже майже півтора роки Олександр Педан спільно з найкращими представниками Федерації альтернативних видів спорту заохочує фізкультурників та школярів до активного способу життя. Вони починали свій шлях з обласних центрів. Нині їхньої допомоги просять у невеличких селах. Там на уроки фізичного виховання приходить лише кілька учнів. Тому звичний футбол, баскетбол чи волейбол, який грають у великих класах, їм просто недоступний.

Ось так діти опановують на перший погляд дуже схожу гру на баскетбол. Та насправді це корфбол. Він – найпоширеніший вид спорту у Нідерландах та Бельгії. Гра командна та рівна за кількістю чоловіків та жінок. Знайомити школярів з правилами та перевагами приїхав тренер Віктор Батяла зі Львова. Каже, плюси такої гри у безконтактності, тобто вона безпечна для гравців та гендерна, і підійде для малоукомплектованих класів.

Щоб корфбол запровадити у школі – достатньо купити два кошика, а от м’яч підійде будь який.

Спортивний рух  JuniorZ започаткував Олександр Педан. Він разом із найкращими тренерами вже об’їздив усі обласні центри країни. Нині їх запрошують навіть до найвіддаленіших населених пунктів, аби джуніори презентувати школярам чирлідинг, фрісбі, самбо, регбі та петанк. Мета такого проекту – впровадження нових модулів у звичайні уроки фізичного виховання. Нині своїм досвідом тренери діляться у Стуфченецькій ЗОШ. Туди з’їхалися учні зі всієї Лісогринівецької ОТГ. Все було організовано не задля галочки, що ми були, бачили та чули. Для громади важливо заохочувати учнів до активного та здорового способу життя. Тому по завершенню кожна школа отримала сертифікат на придбання необхідного інвентаря.

Тепер дітям залишилося обрати – що саме вони почнуть впроваджувати у своїх школах.

" " " "