Кам’янчани стали бронзовими призерами Першої ліги

1301

Кам’янець-Подільський проти Миколаєва. Стали відомі призери Першої ліги з баскетболу серед чоловічих команд. У малому фіналі зустрілися кам’янчани та миколаївські суперники. Попередньо у півфіналі подільці поступилися Старому Луцьку, а Миколаїв – Вінницьким Зубрам. Фактично переможці цих пар, волиняни та вінничани, і розіграли комплекти нагород найвищого ґатунку, а Дідібао та Миколаїв-2 зійшлися у боротьбі за бронзу.

У Кам’янці-Подільському пройшла перша гра малого фіналу Першої ліги. У рідних стінах місцева команда «Дідібао» приймала Миколаїв-2. Першу половину гри кам’янчани розминалися та придивлялися до суперника і тільки у другій показали якісний баскетбол.

Перший матч малого фіналу мав пройти ще на початку травня, втім з певних причин його перенесли. А до цього було ще кілька днів перерви після півфіналу. Нагадаємо, у півфіналі кам’янчани поступилися Старому Луцьку, а Миколаїв – Вінницьким Зубрам. Фактично переможці цих пар, волиняни та вінничани, і розіграли комплекти нагород найвищого ґатунку. Так, чемпіоном Першої ліги став Старий Луцьк.

Удома кам’янчани виграли з перевагою у більше, ніж два десятки очок. Другий матч гравці «Дідібао» провели на виїзді у Миколаєві.

У Миколаєві боротьба за останній комплект нагород і закінчилася. Бронзовим призером Першої ліги стала кам’янець-подільська команда «Дідібао». Фактично наші баскетболісти поступилися тільки чемпіону.