Знай наших.

1381

Продовження українських традицій. Днями у місті Іллінці Вінницької області відбувся перший міжнародний фестиваль народного хорового співу імені Віталія Іжевського. Цього року участь у конкурсі взяли понад тридцять три колективи із  семи областей України. Також приїхали гості із Молдови та Болгарії.

«Над Собою пісня гарно лине». 11-го травня на Вінниччині в місті Іллінці відбувся перший міжнародний фестиваль з народного хорового співу, присвячений відомому українському композитору Віталію іжевському. З поміж тридцяти трьох колективів участь у конкурсі взяли і хмельничани.

Конкурсанти були поділені на три вікові категорії. Учні хмельницького ліцею №17 виступили у наймолодшій віковій категорії, та, зрештою, посіли друге місце.

Анастасія Голяк зізнається, співом  не просто захоплюється, а й, без перебільшення, ним живе.  Дівчина каже, більшої наснаги для красивого  виступу надавали емоції та підтримка залу.

Загалом хмельничани заспівали три відомих українських музичних твори. В тому числі один акапельно.  Дівчата кажуть, участь цьому конкурсі дасть новий поштовх до ще більших звершень та перемог на інших фестивалях.

Спеціально для  нашого телеканалу дівчата виконали уривок пісня, за котрий отримали срібну нагороду на міжнародному  конкурсі.