Кам’янець-Подільська ДЮСШ отримала м’ячі

1168

Граєш баскетбол – отримай подарунок! Кам’янець-Подільській ДЮСШ презентували новий спортивний інвентар. Окрім дітей, кілька м’ячів дісталися місцевій команді «Дідібао». Дещо пізніше, кажуть у обласній федерації, таке оновлення передадуть і у інші школи краю. Щоправда отримають подарунки не усі, а тільки ті, де баскетбольні традиції дійсно культивуються.

Це – Кам’янець-Подільська дитячо-юнацька спортивна школа отримує новий спортивний інвентар, десяток м’ячів. Окрім дітей, кілька презентів дісталися місцевій команді «Дідібао».

Тому не дивно, що розпочали з кам’янчан, адже саме у Кам’янці-Подільському баскетбольні традиції дійсно культивуються. З м’ячами, правда, важко, а тому новому подарунку неабияк раді.

Ілля до секції баскетболу навідується тільки півроку, втім вже добре знає – гарний спортивний інвентар – одна зі складових успіху.

За Кам’янецем-Подільським, запевняють у обласній федерації баскетболу, нові м’ячі отримають щонайменше ще чотири міста. У першу чергу, це ті, де баскетбол насправді розвивають.

А поки спортивний інвентар ще тільки прямує до нових власників, у Кам’янці-Подільському вже випробовують обновки.