Кінотеатр імені Шевченка – перезавантаження.

1373

Перезавантаження кінотеатру. У Хмельницькому  відбулося громадське обговорення щодо майбутніх змін у кінотеатрі імені Шевченка. Близько місяця громадська ініціатива «Proprostir» разом з Агенцією розвитку міста працювали над низкою досліджень. Урбаністичний  аналіз та інтернет-опитування показали реальні можливості використання приміщення. Ними і ділилися на зустрічі з громадськістю.

Днями у Хмельницькому відбулося громадське обговорення щодо суттєвих змін в кінотеатрі імені Шевченка. Для влади рішення розпочати модернізацію споруди стало вже амбітним. А поштовхом стала збитковість кінотеатру через значну конкуренцію. І взагалі – будівля в центрі міста вже втратила свою привабливість для хмельничан.

Над розробкою нового призначення кінотеатру працює громадська ініціатива «Proprostir» та Агенція міського розвитку. За місяць вони встигли зробити певну частину роботи. Здебільшого – це соціологічні дослідження, а також збір інформації про функціональне наповнення будівлі і його прилеглої території.

Ключовим моментом у розробці майбутньої концепції  стало громадське обговорення. Саме з цього приводу думки хмельничан відіграють важливу роль. Як розповідає директорка Агенції розвитку міста, можна зробити найкрутіший заклад в місті, але якщо туди ніхто не прийде – то який в тому сенс? Головне, аби містяни знову полюбили кінотеатр Шевченка.

 

" " " "