Кордон в безпеці.

1299

Кордон в безпеці. 18-го жовтня курсанти Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького в складі резерву виїхали на посилення Західного, Південного та Північних кордонів. Таке рішення прийняло керівництво держприкордонслужби України аби зменшити потік контрабанди.

Сергій – курсант другого курсу  Національної академії Державної Прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. Він вже два дні несе чергування на кордоні разом зі своєю помічницею на ім’я «Бланка». Прикордонник переконує, удвох готові протидіяти контрабандистам.

Адже в цю пору вони активізувалися, тому потрібно якомога сильніше посилити та ущільнити кордон,  в тому числі – із Румунією, розповідають прикордонники. Бо контрабандисти з кожним днем вигадують все нові способи переправки нелегальних товарів.

Рішення ущільнити кордон прийняв голова Держприкордонслужби України. Тому резервісти, а це курсанти національної  прикордонної академії, виїхали одразу ж. Та вже приступили до виконання поставленого завдання.

Ректор академії додає, це відрядження для курсантів стане в пригоді. Адже, як відомо, теорія практики не замінить. Тим більше, коли мова йде про охорону національних територій.