Коли Хмельницький аеропорт прийматиме перші повітряні судна?

1213

Хмельницький аеропорт готується до відновлення. Поки на летовищі немає усіх комунікацій, проте вже розрахувалися із боргами по зарплаті. До кінця року на підприємстві обіцяють завершити оформлення дозволів для малої авіації.

Колись хащі та жодного натяку на життя. Нині ж на летовищі  кипить робота, тут готують не лише злітно-посадкову смугу, а й господарські приміщення. Як каже директор, для польотів  на підприємстві не вистачає кваліфікованих робітників. Виявляється, на Хмельниччині через занепад авіаційної галузі вкрай важко знайти  пілота високого класу. Тож паралельно із оформленнями дозволів для прийому авіації на базі летовища планують відкрити школу пілотів.

Поряд  із авіаційними послугами, у планах на підприємстві – надавання послуг для водіїв вантажівок. З очки зору логістики, цей майданчик – хороше місце для відпочинку водіїв та видачі дозволів.

Окрім відновлення аеропорту, потрібно звернути увагу ще й на розвиток суміжної інфраструктури, каже голова адміністрації. Головною проблемою є відновлення автошляхів. На ремонти доріг цьогоріч область  отримала  більше мільярда гривень.

Зараз летовище знаходиться під цілодобовою охороною. Тут тривають  будівельні роботи та пошук надійних інвесторів.

" " " "