Котлета, булочка і соус… Як приготувати смачний бургер?

2787

Котлета, булочка і соус. Основа – одного із найпопулярніших видів фаст-фуду – гамбургера. Сьогодні у нього 118-ий день народження. Зараз поняття гамбургер об’єднує десятки різновидів сандвічів: фішбургерів, чікенбугрерів,гарденбургерів, егбургерів- язик можна зламати, а всіх і не перерахуєш. Хто, що хоче використовує для приготування цього фаст-фуду. Наша Наталка Бахамент сьогодні також спробувала себе у ролі помічника кулінара.

Нам знадобиться м’ясо, овочі, соуси, сир, салат і звичайно булка. Її разом із м’ясом грилюватимемо на спеціальному обладнанні. Щоб хліб зарум’янився, а котлета засмажилася, але не втратила соковитості. Для неї можна використовувати і курятину, і телятину, і свинину, втім найкраще смакуватиме саме яловичина. Цей вид м’яса використовували для приготування цих сандвічів з самісінького початку.

Саме вона і дала назву для цього фаст-фуду. Крім котлети, яка вже смажиться, підрум’янити треба основу гамбургера – булочку. Чорну, житню чи вершкову – все рівно… Аби мала круглу форму.

Тоді на обсмажені котлети кладемо сир, аби він розтанув. А тим часом готуємо – овочі. Ми взяли прості сезонні: помідори й огірки. А ще салат та руколу. Вони додадуть гарячому бутерброду соковитості і пікантності. Особлива увага до соусу. Майонези, кетчупи, гірчиці – усе це можна додавати до гамбургера. Ми, для яловичини використали солодкаву американську гірчицю, а для індички – цільнозернову діжонську. Вона краще доповнюватиме яскравий смак сиру із блакитною пліснявою. І так шар за шаром збираємо гамбургери – все просто і швидко. Саме тому ця їжа така популярна вже більш як століття.

Популярними вони стали не одразу. Підприємливі кухарі провели не одну рекламну кампанію і спробували не один рецепт приготування цієї, здавалося б простої, страви. Нині ж кожен робить бургер собі до смаку.