Кращих спортсменів та тренерів привітали з днем фізичної культури 

518

Додаткові нагороди та відзнаки для спортсменів. Майже шістдесятьох людей, котрі пов’язали своє життя зі спортом, нагородили обласні посадовці. Подарунки отримали не тільки спортсмени, а й їхні тренери. Цьогоріч на цю галузь з обласного бюджету виділили більше коштів, ніж у минулому.

Микола Кравченко – тренер із важної атлетики із Волочиська – півстолітня свого життя активно займається спортом. Зараз чоловік тренує дітей. Та навіть попри це кожного ранку виконує вправи, які не під силу і молодим людям. Каже, для нього спорт – життя і здоров’я.

Нагороди до дня фізичної культури та спорту отримали  ті, хто проявив себе впродовж року. Свої відзнаки як на чемпіонатах, так і з рук посадовців, здобули веслувальники.

Тренер дівчат каже, для веслувальників цей сезон добіг завершення, далі тільки тренування та підготовка до нових звершень.

Окрім нагород, обласні чиновники прозвітували спортсменам стосовно фінансування галузі та розвитку інфраструктури.  Загалом цьогоріч на спорт виділено майже сорок мільйонів гривень.