«Край землі» показали у хмельницькому «MASLO»

862

Де шукати «Край землі»? Можна спробувати знайти його у хмельницькому «MASLO». Там відкрилася виставка Івана Михайлова саме під такою назвою. «Край землі» об’єднав зо два десятки полотен створених у різний час, у різних місцях. Спільне для них одне – тематика – безлюдні пейзажі морського берега. Наталка Бахамент побувала на відкритті експозиції.

Три роки на «Край землі» витратив Іван Михайлов. З 2009 до 2011 створював ці полотна. Виставку вже побачили кияни. Тепер черга дійшла і до хмельничан. До 25-го лютого чотирнадцять не зовсім традиційних пейзажів можна побачити у місцевому арт-центрі. Основна робота, довкола якої постала ціла колекція – триптих «На краю землі».

Більшість із полотен автор створював у майстерні, лише невеликі за розміром картини малював з натури. Не важко помітити, що переважають вечірні фарби, автор каже було цікаво скомбінувати світло місяця й електричних ліхтарів. А от людей автор повністю прибрав із зображень.

Кордон, межа…. Ця тема для арт-центру не нова, і у виставці «Край землі» її продовжують.

Крім того, мистецтвознавці зазначають – через майже десять років кримські пейзажі під назвою «Край землі» інтерпретуються по-іншому, аніж планував художник, створюючи їх.

 

" " " "