Крик, нецензурщина та зневага. Педколектив палацу творчості вимагає ротації у керівництві.

952

Педагогічний колектив та батьківський комітет палацу творчості спільно постали проти директора. Кажуть, керівник закладу блокує роботу педагогів,  дозволяє собі крик та ненормативну лексику на адресу підлеглих і навіть вихованців палацу. Сам директор іншої думки – переконує, частина колективу влаштовує безпідставний саботаж.  Журналістів нашого каналу запросили на колективні збори, де працівники палацу та його очільник шукали правди.

Саме так, стверджують педагоги, дозволяє собі спілкуватись директор палацу творчості зі своїми підлеглими. Вже кілька місяців між керівником закладу та викладачами точиться війна. Педагоги кажуть, керівник не має поваги до працівників палацу, ба більше – не гребує міцним слівцем і на адресу дітей..

Крім того, наголошують педагоги, директор має упереджене ставлення до деяких працівників. Тим, хто потрапив у немилість – виписує догани, погрожує звільненням та перешкоджає роботі. Так, одного дня Леся Притис, заступник директора з навчально-виховної роботи просто не змогла потрапити у власний кабінет. Замки були замінені, новий комплект ключів їй не надали. Згодом пані Леся дізналась про догану на її адресу та плани керівництва щодо її звільнення.

Через цей конфлікт колектив палацу розділився на два табори. Ті, хто підтримують директора, впевнені – керівник має право робити те, що він робить. А підлеглі зобов’язані підкорюватись його наказам.

Ми й надалі слідкуватимемо за розвитком подій. Спеціально для вас дізнаємось чи дійсно директор палацу перевищує свої повноваження, як він спілкується із підлеглими та учнями. І які плани стосовно пана Гули у департаменті освіти і науки міста. Про все це дивіться в наступних випусках новин на нашому телеканалі.

 

" " " "