Звіряче вбивство молодої жінки у Кам’янці-Подільському: з’явились подробиці

945

У Кам’янці-Подільському знайшли мертвою молоду жінку із села Зіньківці, яке фактично є передмістям cамого Кам’янця. Тіло своєї 37-річної доньки виявила сьогодні, 27 жовтня, о 5-й ранку її мати на стежці неподалік від міського кладовища.

Сама ж мати і викликала поліцейських. На тілі знайденої жінки виявили сліди насильства. Це відразу викликало у правоохоронців підозру, що жінка була вбита, йдеться у повідомленні прес-служби обласної поліції.

До Кам’янця-Подільського негайно виїхала криміналістична лабораторія та слідчо-оперативна група з обласного центру. Слідство очолив особисто керівник обласної поліції Андрій Чайковський.

Тіло покійної відправили на судово-медичну експертизу. А тим часом слідчі зайняті пошуками можливого вбивці.

Читайте також: Вбивство на Камꞌянеччині꞉ вбила і намагалася спалити тіло

Як повідомляє місцеве видання “Вечірній Кам’янець”, жінка ймовірно померла від завданої їй черепно-мозкової травми. Є також підозра, що вона була зґвалтована.

Мати і сестра убитої звернулись через соцмережу до навколишніх жителів, які могли стати мимовільними свідками убивства, чи, бодай, щось бачити або чути. Вони закликають містян не буди байдужими і повідомити в поліцію все, що може допомогти розшукати вбивцю їхньої рідної людини.

" " " "