Лідер партії «Соціальна Справедливість» Алла Шлапак відвідала Хмельниччину .

1056

Візит на підприємства та зустріч з жителями міста. Лідер партії «Соціальна Справедливість» Алла Шлапак відвідала Хмельниччину. Політична сила, яку очолює український політик, створена ще у 2007-му році. Сьогодні політичний рух налічує понад 5 тисяч однодумців. До парламентських виборів 2019-го року та усіх наступних місцевих виборів «Соціальна Справедливість» планує зібрати ще більш потужну команду. Аби запросити до своїх лав хмельничан, Алла Шлапак і завітала на Хмельниччину.

Більше півсотні законопроектів та тисяча реалізованих масових заходів. Політична партія «Соціальна Справедливість» створена ще у 2007-му році, сьогодні налічує понад 5 тисяч однодумців. Своєю місією політсила обрала будівництво справедливої соціальної держави.

«Соціальна Справедливість» має однодумців по всій країні. Постійні представництва партії працюють у найбільших містах, у тому числі на Хмельниччині.

Сьогодні «Соціальна Справедливість» ставить перед собою амбітну мету: до парламентських виборів 2019-го року та усіх наступних місцевих виборів створити потужну команду. Аби запросити до своїх лав хмельничан, лідер політичної партії Алла Шлапак і завітала на Хмельниччину.

Тільки спільними зусиллями, переконана Алла Шлапак, можна побудувати справедливу соціальну державу.