Маркетингові технології та сучасний ринок.

865

Ринок диктує попит на сучасну рекламу. Вже більше десяти років поспіль у Хмельницькому  відбувається конференція маркетологів. Традиційно захід проходить у стінах національного університету. Цьогоріч обговорювати  новації маркетингового ринку приїхало більше 70 учасників. Серед них –  і гості з-за кордону. Тож такий формат співпраці дозволив спікерам ефективніше обмінятися досвідом.

Нові шляхи збуту, нова продукція  та новітні підходи для її рекламування. Сучасне суспільство хоче бачити якісний та впізнаваний товар.

Вже 12 років поспіль у Хмельницькому збираються маркетологи, юристи, економісти та фахівці провідних вишів країни. Мета такого заходу – обговорити  тенденції  маркетингу  та  співпрацю з виробниками продукції.

На 12-ту науково-практичну конференцію прибули не лише гості з інших міст, а й з близького та далекого зарубіжжя. Тема цьогорічного заходу – «Сучасні маркетингові технології в умовах глобалізації ринку» .

Сьогодні  не всі виробники зацікавлені у правильній рекламі свого товару. Тож такі заходи мають ще й практичну складову, бо сучасні технології  дозволять стимулювати створення конкурентно здатної продукції.

Недобросовісні виробники часто свідомо вводять споживачів в оману. Юристи та маркетологи намагаються боротися з такими явищами, хоча сучасний ринок перенасичений порушеннями.

 

" " " "