Ні – насиллю у родинах.

1327

Ні – насиллю у родинах. В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти гендерного насильства» в Апеляційному суді Хмельницької області відбувся прес-брифінг, де зібралися представники різних сфер впливу на суспільство. Говорили про головні аспекти психологічного та соціального насильства у сім’ях. Також приділили вагому увагу діючим механізми захисту потерпілих від цього.

З 25 листопада по 10 грудня в Україні говорять  про гендерні права людей. Особливо – про проблеми у родинах. Там потерпають як чоловіки, так і жінки. За круглим столом представники різних сфер впливу говорили про головні причини насильства у родинах у нашій області. А їх чимало.

Найчастіше насильство відбувається на побутовому рівні. За останні три роки до обласного центру соціально-психологічного центу за допомогою звернулося близька п’яти тисяч людей. Півтори тисячі – саме з питань насильства у родинах. А у дорослих розбірках страждають їхні спільні діти.

По розгляду справ насильство у родинах займає третє місце за кількістю розглядів. Такі справи поступаються лише спійманим в алкогольному сп’янінню за кермом та ДТП. І з кожним роком прослідковується тенденція до збільшення таких справ. Суддівська робота  ускладнюється існуючим адміністративним кодекс. Він був прийнятий у 60-х роках і не відповідає сучасним реаліям.

У поліції максимально намагаються доносити корисну інформацію для постраждалих.

 

" " " "