Масштабні ремонти доріг нині тривають на Хмельниччині . Підсумки тижня .

1349

Масштабні ремонти доріг нині тривають на Хмельниччині. Кілька відрізків автошляху Н03 «Житомир-Чернівці» покривають новим асфальтом. Причому роблять це не абияк, а спочатку відновлюють основу покриття. Реанімувати мають дві ділянки поблизу Дунаєвець, а також частину дороги на під’їзді до Кам’янця-Подільского. На це з держбюджету пішла кругленька сума – цілий мільярд гривень. Якщо підрядники вкладуться в поставлені державою терміни – до кінця вересня, область може отримати додаткові надходження. Й тоді відбудувати ще більше шляхів.

Відрізок автодороги до Кам’янця-Подільського. Тут, поблизу Дунаєвець активно працює техніка. Шляхобудівельне управління номер 56 стелить новий асфальт.

Відремонтувати дві ділянки протяжністю понад чотири кілометри на трасі «Житомир-Чернівці»  ШБУ№56 доручила держава.  Причому не просто залатати дірки, а фактично відновити дорогу. Для цього підрядник застосував сучасні технології, покликані зробити цей шлях міцним і довговічним. Адже перед тим, як стелити полотно – дорожники реанімують основу покриття.

Цьогоріч на відбудову автошляху «Н03» на території Хмельниччини  – держава виділила мільярд гривень. Раніше на такі масштабні роботи просто не вистачало коштів. Утім після створення Державного дорожнього фонду фінансування нарешті з’явилося. А відтак – можливість реанімувати автошляхи спочатку державного, а згодом і місцевого значення.

До кінця вересня дорожники мають облаштували відрізки шляху біля Дунаєвець, а також на під’їзді до Кам’янця-Подільського. Як тривають роботи нині перевіряє заступник міністра інфраструктури – Юрій Лавренюк.

Якщо не підведе, -додає заступник міністра, область може отримати додаткові надходження на ремонт доріг. Бо у вересні буде перерозподіл бюджету й Хмельниччина нині у пріоритеті.

Про те, що дороги вже не такі погані як раніше говорять й ті, для кого їх будують – водії. У порівнянні з минулими роками, кажуть,  прогрес очевидний.

Поки дорожники будують дорогу, влада будує  – амбітні плани. Вже невдовзі Україна буде встелена широкими та рівними шляхами.

 

 

 

 

 

 

" " " "