Майбутні копи складають психологічні тести

1149

Уточнювальні запитання та завдання на логічне мислення. У Хмельницькому стартував п’ятий етап набору до патрульної поліції. Попередньо, майбутні копи успішно склали іспит з фізичної підготовки, тепер перейшли до психологічного тестування.

Уточнювальні запитання та завдання на логічне мислення – загалом, майже чотири сотні тестів. Це вже п’ятий етап відбору до патрульної поліції міста. Попередньо, майбутні копи успішно склали чотири іспити, тепер перейшли до психологічного тестування.

У першій групі здавала психологічне тестування Наталія Бондар. Тепер кандидатка ділиться враженнями.

Дівчина зізнається, набір проходила і в перший раз. Щоправда, тоді до служби у поліції не дійшло. Та, навіть, через півтора року, каже Наталя, бути патрульною не передумала, тим більше, має особливу мотивацію.

Опісля проходження п’ятого етапу, фахівці складають психологічний портрет майбутнього копа. А також роблять висновок – придатний кандидат до служби чи ні, чи можна йому довіряти зброю та чи здатний працювати з людьми.

Щоправда, коли то буде поки що невідомо, адже набір до лав патрульної поліції триває. Цього разу його продовжили до 31-го липня. Себто, охочі бути копами ще мають час, аби реєструвати онлайн-анкети на сайті Департаменту.

 

" " " "