Орігамі, сумо, бон-одорі… Хмельничан запрошують на святкування днів Японії.

1369

Орігамі, сумо, бон-одорі… Хмельничан запрошують на святкування днів Японії. Наступні п’ятниця й субота в обласному центрі пройдуть під знаком країни сонця, що сходить. Кіно, танці, бойові мистецтва й традиційна східна кухня – для розваг хмельничан підготували чимало цікавого.

Майданчик біля кінотеатру імені Тараса Шевченка вже у цю суботу перетвориться на осередок японської культури. Тут від 14:00 до самісінького вечора хмельничан занурюватимуть у світ орігамі, сумо й бон-одорі.

Японська культура, насправді багата і неповторна. Тому 2017-ий оголосили роком Японії в Україні. Хмельницький став одним із двадцяти міст, у котрих містян тісно знайомитимуть із країною сонця, що сходить.  Самі ж японці називають свою країну Ніппоном. Мистецтво Ніппону у Хмельницькому демонструватимуть у  виставковій залі дитячої школи образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва. І у кінотеатрах. З фільмів, до речі, японські дні і розпочнуться.

Та на цьому дні Японії у Хмельницькому не закінчаться. Восени в обласному центрі висадять десяток сакур від японського посольства.

 

" " " "