«Майдан: простір творчості».

1258

«Майдан: простір творчості». У Хмельницькому обласному художньому музеї  презентували виставку студентських робіт. Дизайнери Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури розпочали створювати плакати ще під час Революції Гідності. П’ять років тому керівником проекту став їхній викладач Віталій ШОстя. Саме він й приїхав до міста презентувати роботи вже своїх випускників.

Історія, переплетена з сучасністю. У Хмельницькому презентували виставку плакатів «Майдан: простір творчості». Мова плакатів дуже проста, але, в той же час – виразна. Малюнки наштовхують глядача на відчуття свободи та нескореності духу. Експоновану графіку створювали студенти першого та другого курсу Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури. Вони були натхнені подіями на Майдані п’ятирічної давнини.

Загалом «Майдан: простір творчості» – це 74 різноманітних проекти. На виставці вдалося презентувати лише п’ять основних. Серед них й «КАрби Майдану» – це експериментальна книга з металу. Її Віра РИліна збирала просто на землі, де стояло цілодобове протистояння.

Від імені своїх студентів презентувати роботи приїхав Віталій Шостя. Він був їхнім викладачем та куратором. Каже, хоча представлені роботи  – це вже історія України, та кожна з них залишається актуальною досі.

Містян просять долучитися до збереження історії Революції Гідності. Та при наявності передати майданівські раритети до Хмельницького обласного художнього музею.