Меморіальну дошку на честь АТОвця, який загинув  встановили у Хмельницькому .

1135

Меморіальну дошку на честь АТОвця, який загинув на Сході, встановили при вході до ліцею №15 імені Олександра Співачука. Саме тут навчався військовослужбовець Іван Мельник. Нині вшанувати пам’ять хлопця зібрались його рідні, друзі, однокласники та вчителі.

Йому було 23. Куля снайпера обірвала життя хмельничанина Івана Мельника під час бойового чергування. Сьогодні на його честь встановили меморіальну дошку на фасаді школи, де навчався боєць.

Іван Мельник народився 94-го року у Хмельницькому. Закінчив спеціалізовану загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №15. Класна керівниця Івана згадує хлопця, як людину цілеспрямовану та мрійливу. Каже, для Івана було важливим завжди і усюди бути першим.

Навчаючись у ХНУ на четвертому курсі спеціальності «Здоров’я людини» гуманітарно-педагогічного факультету, відпросився на військову службу та підписав контракт. З лютого 2016 року Іван Мельник проходив військову службу в 383-му окремому полку дистанційно-керованих літальних апаратів Повітряних Сил Збройних Сил України. У  2016-му році був відкомандирований до 199-го навчального центру Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, де пройшов спеціалізований фаховий курс підготовки. Був направлений для виконання бойових завдань у 95-ту окрему десантно-штурмову бригаду Високомобільних десантних військ Збройних Сил України, у складі якої брав участь в антитерористичній операції на Сході України.

 

 

" " " "