Сучасний Хмельницький цікавий для туристів.

1851

Про туристичний потенціал Хмельницького говорили за круглим столом в переддень відкриття турсезону. Визначити основні напрямки розвитку туризму та зрозуміти, чим наше місто може зацікавити туристів зібрались представники місцевої влади, туристичних агенцій, готельєрів та рестораторів міста.

Початок туристичного сезону у Хмельницькому відзначають вже 9 років поспіль. Три останні роки турсезон розпочинали під гаслом «Відкрий своє місто», аби показати усі цікавинки Хмельницького самим містянам. Цьогоріч девіз початку сезону дещо змінили та організували круглий стіл.

А для цього у міста є прекрасний потенціал, перконують в управлінні кульури і туризму. Наразі важливо знайти схеми роботи усіх, хто зацікавлений у розвитку туристичної галузі. Чіткі рекомендації турактиву Хмельницького приїхав надати голова Асоціації індустрії гостинності Олександр Лієв. За його словами, перш за все потрібно зрозуміти, що туризм – це бізнес і те, що розвивати цю галузь в місті потрібно у партнерстві.

Олександр Лієв зазначив – у кожного міста є туристичний потенціал. Туризм – це не обов’язково історичні пам’ятки. І якщо говорити про Хмельницький, то навіть той стереотип, що ми – місто ринків, можна успішно використати в туристичному секторі.

Гості столу, а саме представники готельного та ресторанного бізнесів готові до співпраці. Кажуть, хочуть показати усім, що Хмельницький місто цікаве, смачне, запашне та варте уваги.

До слова, вже 19 квітня відбудеться офіційне відкриття туристичного сезону у Хмельницькому. Впродовж цього дня у місті відбудеться 39 екскурсій.

" " " "