Мінусів більше, аніж плюсів: хмельницькі породіллі не надто задоволені бейбі боксами.

800

Мінусів більше, аніж плюсів: хмельницькі породіллі не надто задоволені бейбі боксами. Кажуть, по-перше, їх видають запізно, а, по-друге, заявлена ціна аж ніяк не відповідає вмісту. Переконують, замість такого подарунку гроші для дитини воліли б отримувати на руки.

Кожна породілля Хмельницького нарешті – не без державної уваги. В місті почали видавати обіцяне.

Стільки коштів, як порахували у Мінсоцполітики, пішло на придбання 30 найменувань найнеобхідніших для малюка товарів. Тут і підгузки, і одяг, і рушник, і ковдра і навіть коробка універсальна – слугує ліжечком для немовляти. Посадовці анонсували, усе – неймовірно якісне. Мами ж вважають інакше.

Найбільше  претензій у породіль до підгузків. Кажуть, вони для малюка – річ найнеобхідніша. Тими, якими обдарувала держава пані Юля каже, користуватись навряд чи стане. Адже вони – із найдешевших, і, власне, не всім підходять.

Щодо одягу, то тут претензій значно менше. Пані Ілона, до прикладу, каже свою новонароджену красуню в наявні в пакунку речі вбиратиме. Не відкидає й того, що скористається більшістю предметів, наявних у бейбі боксі.

Молоді матусі не приховують, воліли б, аби держава не обдаровувала дитину на власний розсуд – ввіряла це право батькам.

Іще одна річ, якою матері не задоволені – це те, що подарунок держава дає запізно. Пані Юлія каже, бейбі бокси молодим матерям слід вручати не на виписку, а набагато раніше.

Молода мама – не єдина в своєму прагненні. Лікарі кажуть, породіллі частенько звертаються із проханням пришвидшити видачу державного бонусу. Додають, розуміють чому, втім, зробити нічого не можуть. Адже в постанові прописано чітко – малюків обдаровувати на виписку і ні днем раніше.

До якості дарованого лікарі також нічого не мають. Власне, як і Департамент соціального захисту. Усі бейбі бокси на Хмельниччини як і в інші області надходять централізовано – їх склад визначають у Міністерсві соціальної політики.