Міська рада виділила кошти в межах співфінансування на будівництво Палацу спорту.

836

Додаткові гроші для втілення проекту. На позачерговій сесії міськради депутати підтримали рішення про виділення співфінансування на будівництво Палацу спорту. Аби отримати гроші із державного бюджету на проект, потрібно аби міська рада дала не менше ніж 10 відсотків від загальної вартості проекту.

У березні у Хмельницькому урочисто заклали камінь під майбутній Палац спорту. Загальна вартість такого проекту 280 мільйонів гривень. Самотужки профінансувати будівництво об’єкту місто не може, тому звернулося за допомогою до держави. Близько 50 мільйонів гривень із держбюджету уже виділили минулого року. А з міської казни передбачили на підготовчі роботи  8,5 мільйонів. Для того, аби знову претендувати на державну підтримку, обов’язковою умовою є співфінансування у розмірі 10 відсотків. Їх відшукали, «забравши» із інших об’єктів.

У міськраді запевнили, такі заходи не вплинуть на темпи робіт, адже коштів для будівництва там вистачає.

Саме 14 травня засідає міжвідомча міністерська комісія, яка з-поміж 10 міст обере проект для співфінансування. Хмельницький сподівається на перемогу, адже 40 мільйонів гривень від держави значно пришвидшать роботи.

Завершення будівництва Палацу спорту у Хмельницькому  запланували на 2021 рік.

" " " "