ЧЕРГОВИЙ ВАНТАЖ НА ПЕРЕДОВУ

198

Надійний тил для захисників. Від початку повномасштабного вторгнення Хмельниччина стала чималим гуманітарним штабом підтримки як для переселенців так для військових. Чергову потребу захисників на південному напрямку взялись задовольнити представники благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч».

До настання холодів волонтери намагаються забезпечити наших захисників теплом, тож на передову відправили також плівку для утеплення бліндажів та каремати. Після важких боїв, важливо забезпечити, наскільки це можливо, нормальний відпочинок воїнам.

Долучились до формування вантажу місцеві освітяни й приготували понад 50 банок тушкованки. Різноманітні м’ясні консерви на потреби фронту вчителі Михайлівського ліцею виготовляють від початку війни.

Поїхав у гарячі точки і ще один автомобіль, придбаний за кошт благодійного фонду. До вантажу додали й частинку тепла – дитячі малюнки, які так полюбляють переглядати наші захисники. Волонтери кажуть, саме дитячі мрії про мир дають нашим захисникам додаткові сили для боротьби з окупантами.