«Нірвана» буде і в Хмельницькому.

1169

«Фіолет» у Хмельницькому. Музичний гурт  у місті відзначає свій екватор всеукраїнського туру. Уже відомі треки, з якими виступлять хлопці. Вони змішані з абсолютно новими роботами. Перед концертом у Хмельницькому учасники гурту влаштували творчу зустріч зі своїми шанувальниками. Для них вирішили повідати про зміни, які відбулися за останній рік та що планують на майбутнє.

Екватор всеукраїнського туру музичного гурту «Фіолет» припав саме на Хмельницький. Для своїх шанувальників хлопці привезли вже відомі пісні та декілька нових робіт. Щоправда, концертну програму обирали не учасники гурту, а слухачі – за допомогою Інтернет голосування.

Зовсім нещодавно гурт випустив кліп на пісню «Романтика».  Ідея відеороботи належить відомому режисеру Костянтину Михайлову. У зйомках взяти участь міг кожен бажаючий. Червоний звиток ниток, який перекидали з рук у руки у кліпі, символізує єдність. І не лише українського народу.

Восьмий рік існування для гурту став переломним. Оновився увесь музичний склад, окрім незмінного лідера – Сергія Мартинюка. Від того – і нове звучання все таких же пронизливих та романтичних текстів.

 

" " " "