ПЕРЕСЕЛЕНКА З МЕЛІТОПОЛЯ СТВОРЮЄ УНІКАЛЬНИЙ РОЗПИС НА ОДЯЗІ

117

Унікальний патріотичний розпис одягу створює переселенка із Мелітополя Тетяна Дудка. Роботи із Зеленським чи кремлем у вогні мали попит в Україні та за її межами. У такий спосіб художниця реалізує творчий хист і частину від заробітку донатить на ЗСУ.

Власні емоції жителька Мелітополя, а тепер Хмельницького – 31 однорічна Тетяна Дудка сублімує у патріотичні малюнки водостійкими фарбами на одязі.

Тетяна разом із дітьми та чоловіком приїхали до Хмельницького із окупованого Мелітополя. Там вона народилася, одружилася, мала власний салон краси. Допоки не прийшли «асвабадітєліі».

В окупації родина жила понад місяць. Зрештою погодилася на переїзд. Вибір впав на Хмельницький, де у Тетяни живе кума. Місто їй сподобалося і люди, теж.

Після переїзду Тетяна допомагає волонтерам і шукає себе. Згодом спала на думку ідея прикрашати одяг патріотичними малюнками.

Зараз у Тетяни  близько сотні робіт, які купують в Україні і за її межами.  Одна з найемоційніших – виконана на замовлення білоруського добровольця, що воює на боці України у полку Калиновського.  Він попросив поєднати культуру Білорусі і України.

Періодично свої роботи Тетяна передає на благодійні ярмарки. Також частину від прибутку донатить на ЗСУ.

Тетяна певна, що незабаром відвідає вільний, український Мелітополь.