ВОДІЇ ПІДТРИМКИ

165

Доправити вантаж незважаючи на обстрілами куль та снарядів. Сьогоднішня наша розповідь про водіїв волонтерів із Волочиської громади, які долають понад тисячу кілометрів аби доправити вантаж зідраний в тилу до наших захисників.

Віталій раніше працював у правоохоронних органах, пізніше займався перевезеннями із закордону. Коли прийшла війна звідти ж почав возити гуманітарну допомогу для наших військових. Далі почав їздити на фронт. За дев’ять місяців повномасштабної війни у Віталія було більше десяти поїздок там де гаряче.

Колишній військовий, Василь Сіньков, незадовго до війни за стоном здоров’я, пішов на пенсію. До цього служив у Сєвєродонецькій 53-й бригаді. Чоловік розповідає, тісні зв’язки із його рідним Волочиськом і 53-ю бригадою почались з часів АТО. І продовжуються до тепер, проте ще з більшою силою.

Місцеві волонтери ствердно кажуть, боротися далі і далі, надихає одне, бажання жити у вільній та незалежній країні, а ще…

Поки Віталій вдома у рідному Волочиську, але вже за кілька тижнів планується новий рейс, аби доправити все необхідне для наших захисників. Від тих хто щодня ліпить, пече, шиє, в’яжить, купує та донатить на нашу спільну перемогу над ворогом.