Впровадження електронного квитка – у Хмельницькому пройшли громадські обговорення.

799

Вкотре вирішити проблему пільгових перевезень  спробували у міській раді. Для цього провели громадські обговорення. Із запровадженням електронного квитка, кажуть у мерії, можна буде точніше розрахувати кількість пільговиків, що користуються тролейбусами та маршрутками. Великі міста – Київ, Одеса, Харків вже почали практику впровадження таких проїзних документів.

Без конкретних показників пасажиропотоку немає справедливих тарифів та відшкодування пільг. Про це вже не один говорять в мерії, а вирішити питання, кажуть, допоможе електронний квиток. Це єдиний вихід  вивести доходи у транспортній галузі із тіні, каже заступник міського голови Андрій Бондаренко.

Валідаторами планують оснастити як приватний, так і комунальний транспортний засіб. Ті ж, які були закуплені для потреб КП “Електротранс”, в майбутньому будуть використовуватись для придбання квитків пасажирами, які не мають електронного квитка. Тобто тепер міська рада зможе відшкодувати витрати на перевезення  пільговиків, котрі  користуються транспортними послугами.

Усі витрати на встановлення обладнання та впровадження системи понесе інвестор. Це дозволить зекономити близько 80 млн. бюджетних коштів. Конкурс планують провести восени.