ММА у Хмельницькому . Підсумки тижня .

2168

Чоловічий мордобій та жіночі бої без правил. У Хмельницькому пройшов другий турнір зі змішаних єдиноборств «Дух Поділля». Перший відбувся два роки тому. Тоді восьмикутника у Хмельницькому не було і завозити клітку довелося з іншого міста. За два роки октагоном хмельничани таки обзавелися та вже зі своєю конструкцією організували так звані бої без правил. Цього разу помірятися силами у клітці захотіли 11 пар бійців, серед яких – 10-ть чоловічих спарингів, до слова, билися і аматори, і професіонали. А ось десертом другого «Духу Поділля» став жіночий поєдинок.

Це – передостанній поєдинок. У клітці зійшлися дві столиці – Київ та Львів. Видовищно больовим на руку киянин Максим Сорока перемагає свого суперника.

Фактично, своєму супернику Максим Сорока не дав жодного шансу. Щоправда, сам хлопець бій коментує трішки інше.

Насправді, Максим не з тих, хто хизується своїми досягнення, хоча є чим. Так у Польщі киянин навіть виборов срібло чемпіонату Європи зі змішаних єдиноборств. Не злічити нокаутів і Олександра Кулагіна. Достроковою перемогою тернополянин відзначився і у Хмельницькому.

Відзначилися у клітці і хмельничани. Так Вадим Польовий за лічені секунди нокаутував свого суперника.

Як вже потім зізнався Вадим, тільки після цього моменту можна видихнути. Хоча, каже юнак, найбільш хвилююче, навіть не сам бій, а підготовка до нього. Мова не про тренування, хоча і там треба зігнати з себе не один піт, а про ті п’ять хвилин, коли перевіряють амуніцію та наносять захисний крем. Коли ти у клітці, каже Вадим, вже не хвилюєшся, тоді зашкалює адреналін.

Без перебільшення, це був один з тих боїв, які насправді полюбляє публіка. Втім, навіть цей спаринг – не те, чого вона очікувала найбільше.

Не дивно, що жіночий бій залишили на десерт. Щоправда, довго насолоджуватися ним не вдалося. За менш, аніж хвилину у цьому поєдинку перемагає столиця. Киянка Анастасія Гапон технічним нокаутом на дає жодного шансу своїй суперниці.

До слова, у попередньому турнірі, який відбувся два роки рому, дівчата участі не брали. А ось серед чоловіків як у першому, так і цьогоріч билися аматори та професіонали. Цього року, до прикладу, помірялися силами у клітці захотіли 10 чоловічих пар.

Практично усі поєдинки у Хмельницькому були насправді яскравими. А відтак, запевняють організатори, «Дух Поділля» вдався, щоправда, додають, без розчарувань не обійшлося.

Це про те, що глядацька зала театру Старицького, саме там відбулися бої, не була заповнена і на третину. Та тим, хто таки прийшов, видовище насправді сподобалося.

Такі відгуки, запевняють організатори, – найвища нагорода, адже це означає, що працювали не марно. Щоправда, зізнаються, на меті мали не лише догодити публіці, а й об’єднати у хмельницькому октагоні всю Україну.

Власне, так і вийшло, адже до Хмельницького з’їхалися бійці зі Львова, Києва Харкова та практично усі сусіди. На третій турнір, запевняють організатори, географію ще розширять. Щоправда, кажуть, якщо між першим та другим пройшло два роки, то наступного чекати так довго не прийдеться. Все просто, на перший турнір восьмикутника у Хмельницькому не було, втім за два роки октагоном таки обзавелися.