ММА у Хмельницькому

2512

Чоловічий мордобій та жіночі бої без правил. У Хмельницькому пройшов другий турнір зі змішаних єдиноборств «Дух Поділля». Цього року помірятися силами у клітці захотіли 11 пар бійців, серед яких – 10-ть чоловічих спарингів, до слова, билися і аматори, і професіонали. А ось десертом другого «Духу Поділля» став жіночий поєдинок.

Це – передостанній поєдинок. У клітці зійшлися дві столиці – Київ та Львів. Видовищно больовим на руку киянин Максим Сорока перемагає свого суперника. Втім, навіть цей спаринг – не те, чого публіка очікує найбільше.

У цьому поєдинку також перемагає столиця. Киянка Анастасія Гапон технічним нокаутом на дає жодного шансу своїй суперниці. Перед дівчатами силами у клітці мірялися 10 чоловічих пар, до слова, билися і аматори, і професіонали.

У Хмельницькому з 22 бійців логічно, що 11 переможців та 11 переможених. При цьому усі залишаються учасниками других боїв без правил. До слова, перший турнір зі змішаних єдиноборств «Дух Поділля» пройшов два роки тому, а ось наступного, запевняють організатори, чекати так довго не прийдеться.

Більше про другий у Хмельницькому турнір зі змішаних єдиноборств «Дух Поділля» дивіться у підсумках тижня на нашому телеканалі.