Молочна революція: у Старокостянтинові блокували роботу місцевого заводу

1538

У Старокостянтинові селяни заблокували роботу молочного заводу. Люди із різних куточків Хмельниччини зібралися під стінами підприємства з вимогою повернути їм гроші. Суму називають у 23 мільйони гривень. Кажуть, саме стільки керівництво структури заборгувало кооперативу, членами якого вони всі є. Переконують, той молоко зібрав, на завод віддав та коштів від підприємства не отримав… А, отже, додають, молокозавод «кинув» – і кооператив, і їх самих… Залишивши напризволяще і без єдиної копійки сотні сільських родин.

Ціна питання – 23 мільйони гривень. Саме таку суму озвучують представники кооперативу. Кажуть, грошей чекали не один місяць. Сподівалися їх віддадуть. До останнього не хотіли чинити тиску, втім, не витримали самі люди.

Пані Тетяна на мітинг приїхала із Северинів. Жінка каже, лишень погодувала худобу – подалася до Старокостянтинова вимагати свої – кровно зароблені 20 тисяч. Саме стільки, каже, підприємство боргує її родині – і за молоко, і заробітної плати чоловіку.

Пані Галина також приїхала на мітинг за заробленими кількома тисячами. Додає, здача молока на селі – чи не єдиний спосіб вижити. Сама тримає не одну корову, щоби допомогти дітям, котрі також живуть за рахунок худоби.

Пані Галина додає, якщо б зараз отримала те, що заробила, всі питання вирішила б водночас. Тому, власне, тут – як і сотні інших людей – під стінами підприємства вимагає повернути кошти. Усе логічно, якби не одне але. Керівництво молокозаводу боргу ані перед людьми, ані перед кооперативом не визнає.

А ось ця панянка, котра представилась працівницею підприємства взагалі вважає акцію протесту замовною.

Хто правий, а хто винен зрештою у ситуації має розібратися суд. Розгляд справи лише розпочався.

" " " "