«Моя сім’я – моя країна»

2284

Традиційно до міжнародного дня захисту дітей за ініціативи та повного сприяння народного депутата України Сергія Лабазюка відбувся фінал традиційного, творчого конкурсу «Моя сім’я – моя країни».  Свої роботи діти розпочали приносити до громадських приймалень ще з березня місяця. Охочих прийняти участь у конкурсі виявилося близько півтисячі. Вони змагалися у трьох вікових категоріях. Переможці у подарунок отримали планшети, мобільні телефони та МП3- леєри, а учасники заохочувальні призи.

28 травня традиційно у Хмельницькому відбулося свято дитинства. На території 28 школи пройшов фінал конкурсу «Моя сім’я – моя країна». Діти із усього Хмельницького району та міста впродовж трьох місяців готували свої малюнки про родину та рідну країну. Охочих прийняти участь, цього року виявилося близько півтисячі.

Організатори  дійства не забули і про тих, хто відзначився на обласних олімпіадах –  до міжнародного дня захисту дітей переможці отримали  почесні нагороди за свої досягнення у навчанні. Від благодійного фонду Сергія Лабазюка «Ми поруч» отримали сертифікати на поїздку до Львова і незабутній відпочинок у тамтешньому аквапарку.

Діти до конкурсу «Моя сім’я – моя країна» готували малюнки власних родин. Також були присутні роботи патріотичного характеру. Кожен використовував різні техніки малювання та кольори. Роботи оцінювалися у трьох вікових категоріях, а переможці у подарунок отримали планшети, мобільні телефони, МП3-плеєри та сертифікати на відпочинок у Хмельницькому аквапарку.

Після святкового концерту усі присутні  могли побавитися на безкоштовних  батутах та поласувати  солодощами.  Організатори зазначають, конкурс продовжуватимуть і у наступному році, адже очікують ще більше цікавих малюнків.  Вже 1 червня свято дитинства та творчості відбудеться і у Волочиську на головній площі міста.

 

" " " "