Вони сильні, енергійні та можуть все задля дітей. Ми продовжуємо розповідати про жінок, які стали учасницями щорічного конкурсу «Мама року». Він був започаткований громадською організацією «Бути жінкою». Наша друга історія у номінації «Жінка – хоробре серце» про надзвичайно мужню героїню Аліну Лоєвську.
Аліна Лоєвська – матір чудового синочка Ореста. Незабаром йому виповниться три роки. Та історія його народження починалася із довгих спроб завагітніти. Тому в 36 років пані Аліна вирішила спробувати ЕКО. І мрія стати мамою таки здійснилася.
За словами жінки пологи докорінно змінили її життя. Вона впевнена, якби лікарі тоді прийняли рішення провести кесарів розтин – її дитина залишилася б здоровою.
Із самого народження родину покинув батько. Його сім’я також відмовилася від нащадка. Лікарі не давали жодних шансів не тільки на одужання, але й на життя. Та Аліна не здалася. Нині навіть важко уявити – скільки недоспаних ночей та випробувань довелося пройти. Але Орест продовжує радувати матір кожним днем свого життя. Вони разом відвідують іпотерапію, їздять на реабілітації, навчаються самостійно їсти та розвивають моторику. А тим часом матір продовжує боротьбу не лише за життя сина, а й з системою. Жінка розповідає, дуже часто лікарі просто відмовляються від надання допомоги дитині.
Тому вдома просто в кімнаті знаходиться медичне обладнання для надання першої допомоги. Та байдужість людей матір незламала. Навпаки, кожне нове випробування дає ще більше сили, можливостей і, головне результатів, у які ніхто не вірив. Нині Орест має чимало досягнень. А матір, яка давно втратила можливість працювати, знайшла у собі талант – вони спільно із бабусею виготовляють м’які іграшки. Частенько їх продають в Інтернеті, а виручені кошти перераховують іншим дітям. Натхнення працювати і розвиватися дає любов до Орестика.
Зараз вона щаслива, попри все. І радить батькам завжди любити своїх дітей.
Свою історію Аліна Лоєвська розповіла в рамках премії «Мама року Хмельниччини-2020». Вони потрапила у номінацію «Жінка – хоробре серце». До 30 червня триватиме голосування за претенденток. Їхні історії можна знайти на сторінках організаторів – громадської організації «Бути жінкою» у фейсбуці та інстаграмі та залишити свої відгуки за найбільш вражаючі зізнання.