На Хмельниччині презентували стратегію розвитку системи МВС

1321

На Хмельниччині презентували стратегію розвитку системи МВС. Документ з удосконалення роботи структур, підконтрольних відомству, розрахований до 2020 року, наразі возять регіонами країни для того, щоб із ним, по-перше, познайомити громадськість, а, по-друге, долучити її до коригування намічених у Міністерстві планів. А їх – чимало.

Знайомити загал зі стратегією розвитку правоохоронного відомства до 2020 року приїхав сам помічник Міністра Авакова. Володимир Мартиненко близько місяця курсує регіонами країни для того, аби залучити якомога більше громадськості до обговорення та коригування намічених міністерських планів.

Безпечне середовище, протидія злочинності, дотримання забезпечення прав людини, ефективне управління кордонами і збалансована міграційна політика, якість та доступність послуг, прозорість і підзвітність, розвиток кадрового потенціалу і соціальний захист працівників – пріоритети за якими будували нову стратегію. Кожен із них суттєво доповнює, прописані раніше першочергові заходи у чинному документі розвитку міністерської структури.

Серед нововведень – створення українського аналога американській  службі порятунку «911» – системи 112-ть, впровадження відеоспостереження на міжнародних трасах та дорогах місцевого значення, відеоконтроль кордонів та збільшення кількості послуг онлайн.

 

" " " "