На Хмельниччині виявлено два факти торгівлі «живим товаром»

1109

На Хмельниччині виявлено кілька фактів торгівлі «живим товаром». Буквально за місяць до правоохоронців звернулося двоє жительок краю. Хмельничанку хотіли продати в сексуальне рабство до сусідньої області, а славутчанку примусово відправляли у Польщу на заробітки. В обох випадках правоохоронці не схибили – оперативно спрацювали і затримали зловмисників «на гарячому».

До Польщі на відробіток під примусом за неіснуючий борг намагалися спровадити 21-річну славутчанку. Саме таким чином нажитися вирішили роботодавець дівчини разом із спільником. Власник місцевого більярдного клубу та кількох автоматів державної лотереї шантажував бідолашну не один місяць. Залякував і навіть погрожував вбити, бо та ніби-то «висіла» йому кругленьку суму у 40 тисяч – гривневий борг одного з клієнтів.

Розуміючи, що самотужки від надуманого боргу не відкараскається, дівчина звернулася до правоохоронців. Ті зреагували і затримали вимагачів на гарячому – під час перевезення славутчанки до Польщі.

Наразі слідчі дії у даній справі тривають. Зловмисники перебувають під вартою – без застави – на них чекає суд. І, якщо їхню провину доведуть – тюрма. Та ж сама доля може спіткати іще одну торговицю живим товаром. Жінка намагалась продати хмельничанку у сексуальне рабство до сусідньої області і попала. Правоохоронці розповідають, вербувальниця уміло працювала з жінками.

Зловмисницю також затримали на гарячому під час передачі коштів. Панянці світить не один рік за гратами.

 

" " " "