На Хмельниччині збудували сучасний елеватор

1488

«Плюс» новітній об’єкт для Хмельниччини. У Чемеровецькому районі Група компаній «VITAGRO» презентувала сучасний елеватор. Прогресивне обладнання дозволить не лише якісно сушити та сортувати зерно, а й надійно його зберігати. Окрім цього, чотири десятки трударів отримають свої робочі місця.

Ще донедавна ця місцина, що на Чемеровеччині, заростала хащами та бур’янами, нині тут красується новенький елеватор.

Будівництво тривало трішки більше, аніж півроку. Левова частка цього часу пішла на пошуки насправді надсучасного елеваторного обладнання.

У пошуках партнерів та такого обладнання, вітагрівці об’їхали всю Європу, втім, свого таки досягли. Нині чемеровецький елеватор чи не найпотужніший на теренах Хмельниччини, про що, до слова, відзначають обласні посадовці.

Про людей вітагрівці подумали і цього разу. Понад чотири десятки трударів отримають свої робочі місця на новенькому об’єкті.

Власне, за такими прогресивними технологіями і є майбутнє. До прикладу, це сучасне обладнання дозволить не лише якісно сушити та сортувати зерно, а й надійно його зберігати. І це, до слова, «плюс» не лише для селища Закупне, а й для Хмельниччини загалом.

Аж ніяк не програє і країна у цілому. Натомість – компанії з таким потенціалом є візитівкою аграрної держави.

На досягнутому Група компаній «VITAGRO» зупинятися і не думає. Натомість – подільські аграрії вже планують, як відкривати нові прогресивні об’єкти.

" " " "