Напередодні зимових свят хмельницькі рятувальники нагадали правила пожежної безпеки

1152

У передноворічний період одним із найголовніших пріоритетів у роботі Державної служби з надзвичайних ситуацій Хмельницької області є забезпечення пожежної безпеки громадян під час масових заходів. З цією метою рятувальники зустрічаються з трудовими колективами, виступають у навчальних закладах, здійснюють рейди у населених пунктах, інструктують представників організацій, що відповідають за підготовку та проведення святкувань. Нині, хмельницькі рятувальники відвідали один з дитячих садків обласного центру. Там нагадали дітям та дорослим про необхідність дотримання основних протипожежних вимог та правила встановлення новорічної ялинки.

Працівники управління ДСНС у Хмельницькій області відвідали дитячий садок «Котигорошко», що в обласному центрі. Вогнеборці нагадали дітям та дорослим про необхідність дотримання основних протипожежних вимог. Зокрема, встановлюючи святкову ялинку, слід пам’ятати, що, згідно із протипожежними нормами, вона не повинна перешкоджати вільному виходу із приміщення, і має бути надійно закріплена на стійкій підставці.

На прикладі новорічної ялинку дитячого садочку «Котигорошко» показали, як правильно прикрашати та встановлювати святкове дерево. Тут, за словами рятувальників, все виконано за вимогами протипожежних правил. Завідуюча садочку каже, безпека дітей для них – головне.

Вогнеборці зазначили, що неприпустимо прикрашати ялинку іграшками, виготовленими з легкозаймистих матеріалів, а також заборонено використовувати ці матеріали для створення дитячих карнавальних костюмів. У жодному разі не слід застосовувати на ялинці свічки і запалювати біля ялинки бенгальські вогні, користуватися хлопавками і, звісно ж, суворо забороняється використання піротехнічних виробів у приміщеннях. Електропроводка на гірляндах повинна мати надійну ізоляцію. В завершені зустрічі рятувальники роздали дітям та вихователям друковані пам’ятки правил безпеки.

 

" " " "